piątek, 21 kwietnia 2017

Mija czas

Kwiecień - zupełnie zwariowany miesiąc. I tak już chyba będzie na wieki. A może coś się zmieni za kilkanaście lub kilkadzieścia lat? Na razie tego nie wiem, więc póki co kwiecień mi się jawi niczym trąba powietrzna, albo tornado jakie! Przyjdzie, porwie, zawiruje, zamiesza i pozostawi do ochłonięcia. I tak rok w rok o tej samej porze. Niby jest w tym przewidywalność, lecz na nic się ta wiedza zda, gdy się przed tym nie da uchronić. ;) 


Poza tym kwiecień to taki miesiąc, gdy soki zaczynają szybciej krążyć. Docierają do wszystkich uśpionych przez zimę komórek i zaczyna się chcieć. Tak generalnie chcieć, gdyż budzi się po prostu chcenie. Budzą się nowe idee i pomysły, wychodzą także na powierzchnię pilne sprawy pozimowe. Pobudzone nagle soki uderzają do głowy i człowiek nie wie za co ma się łapać! :))

W konsekwencji znów wypadłam z rytmu blogowego, a już było tak pięknie. Był plan i ja. I razem  radośnie wsiadaliśmy w kolejne posty i odjeżdżaliśmy zgodnie z rozkładem jazdy. A potem mijał czas i plan się rozjechał, a właściwie to ja się spóźniałam. Wciąż pilniejsze sprawy czekały na mnie tam, po drugiej stronie ekranu. I choć Ewa po drugiej stronie ekranu ;) jeszcze nie ochłonęła, to dziś, w ten zimny, wietrzny kwietniowy piątek postanowiła złapać jakiś ekspres na bloga i pomachać z okienka. :)) 

Mija czas, minie kwiecień, chyba złapię rytm? ;)

Pozdrawiam
Ewa


19 komentarzy:

 1. Nie jesteś odosobniona moja miła, łeb puchnie od pomysłów, pogoda krzyżuje plany, jak zawsze nie umiem sobie poradzić ze Świętami więc są jakie są, ale to widać taka nasza zwyczajność i nie ma się co napinać, tylko robić swoje i cieszyć się każdą przeżytą jako tako chwila a jak życie pozwoli to zaszaleć, także rób swoje i raduj się w swoim tempie ;)
  buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Święte słowa Uleńko, moja Ty bratnia duszo! Właśnie to wybrałam - człowiek czasem musi coś wybrać, bo inaczej się udusi. :)) I na bloga nie wystarczyło czasu. :(
  Buziaczki

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana...jest dobrze :)
  Mamy dopiero kwiecień, a Ty masz już 16 postów !!! Niezły wynik :)
  A plany...plany muszą być elastyczne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówisz? Coś chyba plany jednak nie są w moim typie, ;) jakoś nie po drodze nam razem! :))

   Usuń
 4. Damy radę i poczekamy aż dogonisz czas i będziesz znowu z nami :-). Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana :)
  Uważam, że pisanie bloga powinno być przyjemnością. To twój blog i Ty na nim rządzisz. Czytelnicy, którzy bardzo lubią twój blog (sama się do nich zaliczam) cierpliwie poczekają na kolejny wpis napisany przez Ciebie z porywu serca, chęci a nie na biegu. Przyznam się, że bardzo lubię czytać blogi i taki post napisany chybcikiem, byleby właśnie zdążyć to ja tylko omiatam wzrokiem i za chwilę już go nie pamiętam.
  Buziaki :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Agatku. :) Ten post był napisany chybcikiem, ale z porywu serca! :)

   Usuń
 6. Nie śpiesz się, poczekaj na impuls, a wtedy czas zwolni i zdążysz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie zaczyna zwalniać... taką mam nadzieję ;)

   Usuń
 7. I Ty złapiesz swój rytm...nie ma co się przejmować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko dlaczego wciąż z niego wypadam?!
   Buziaki

   Usuń
 8. Ja urodzona w kwietniu wiem coś o tym ;) ...dla mnie kwiecień to czas nawracających chorób i alergii i jakoś tak bez siły wszystko i mało tworzę...ale może to minie i będzie poprawa, tego życzę Tobie i sobie.Bardzo cieplutko i wiosennie Cię pozdrawiam -Gosia♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nas jest czwórka kwietniowa, więc zamęt na cały miesiąc! A do tego zawsze Święta gdzieś się wcisną, to z przodu, to z tyłu. ;) I też twórczo czas stracony, nie ma czasu po prostu.
   Gosiu, czekamy do maja! :))

   Usuń
 9. Oj, tak... ten kwiecień przynosi więcej "chcenia" :) czuję to, i wypełnia mnie chęć do twórczej pracy, ale jednocześnie pogoda w tym roku mocno mnie hamuje, i w rezultacie jestem taka totalnie pokręcona, i mam zmienne nastroje ;)
  Eh, trzeba przeczekać, w maju musi być lepiej!
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak pogoda w kwietniu przyhamowała wiele zapędów! ;) Ha, ha, mnie też pokręciło w kwietniu! :))
   Uściski

   Usuń
 10. Ty się tutaj kwietniem nie wykręcaj;-) A tak na poważnie, to od wszystkiego trzeba czasem odpocząć, od blogowania też w końcu to ma być przyjemność, a nie kolejny obowiązek, tych nam w życiu nie brakuje.
  A ten kwiecień właśnie gradem sypie, moje biedne kwiatki :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy u mnie ten kwiecień taki pokręcony! Słowo! :)) A do tego pogodowo to już naprawdę przesadził! Brr

   Usuń

 11. I like your site and content. thanks for sharing the information keep updating, looking forward for more posts. Thanks
  บอลพรุ่งนี้

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...